Вінниччина

Засудили двох підлітків-диверсантів, які привезли до Вінниці вибухівку

0

Вінницький міський суд виніс вирок двом підліткам, яких визнали винними в організації диверсійних дій на території міста. За даними суду, молодики співпрацювали з ворожими спецслужбами, збирали розвідувальну інформацію та перевозили саморобний вибуховий пристрій для здійснення терактів.

Слідство встановило, що неповнолітні отримали завдання через інтернет-месенджер від свого куратора. Вони подорожували різними регіонами України, а згодом прибули до Вінниці, де вивчали місця проживання керівників державних та правоохоронних органів, визначали розташування адміністративних будівель, під’їздів до них і наявність камер відеоспостереження. Ці дії мали на меті підготуватися до диверсій.

Під час виконання останнього завдання хлопців затримали співробітники Служби безпеки України у Вінницькій області. Вони намагалися перемістити вибухівку до схованки, проте були затримані «на гарячому». Суд визнав підлітків винними у замаху на диверсію, вчинену за попередньою змовою групою осіб.

Колегія суддів призначила молодикам покарання у вигляді позбавлення волі строком на 6 та 5 років відповідно. Вирок наразі не набрав законної сили і може бути оскаржений. Ця справа стала черговим прикладом боротьби правоохоронних органів із загрозами безпеці у регіоні.

Вінницькі тхеквондисти здобули дві нагороди на Кубку світу

Previous article

You may also like

Comments

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *